Certifikát
Naša firma BARRACUDA Slovakia spol. s r.o. je autorizovaný a výhradný distribútor výrobkov značky ARMASIGHT, Inc., U.S.A v Slovenskej republike.
Klikni pre viac informácií
...A UŽ VIAC NIČ NEPREHLIADNETE !!!

O nás

Barracudaslovakia.sk


Sme spoločnosť, ktorá sa profesionálne venuje predajnej činnosti, poradenstvu pri predaji, servisu a opravám prístrojov nočného videnia, infračervených osvetľovačov pracujúcich v spektre žiarenia nerušiacich zver a termovíznych prístrojov. Dalej sa venujeme prestavbe prístrojov nočného videniana vyššiu generáciu ale taktiež aj  zladeniu a nastaveniu ich optických parametrov a elektronických obvodov.

Tieto prístroje naši zákazníci využívajú najmä na pozorovanie prírody napr. poľovníctvo, rybárstvo, bezpečnostné zložky pre ochranu strážených objektov, na ochranu súkromného majetku, outdorové využitie a taktiež aj pre  všetky ostatné možné využitia tejto modernej pozorovacej techniky pri znížených pozorovacích podmienkach, alebo taktiež pri nízkej úrovni zostatkového svetla.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. Vo svojom voľnom čase sa aktívne venujeme rybárskej činnosti  a poľovníctvu. Vzhľadom k tomu, že už dlhý čas sami aktívne používame prístroje nočného videnia a termovízie a v  teórii a aj v praxi úzko spolupracujeme už niekoľko rokov s odborníkmi doma, v blízkom i ďalekom zahraničí, tak Vám  vieme poskytnúť aj kvalitné poradenstvo v tomto odbore.

Našim cieľom je ponúknuť Vám prístroj presne podľa Vašich požiadaviek, ktorý viete úplne a účinne využiť pri Vašej činnosti a vieme pri ňom zaručiť a poskytnúť aj bezproblémový záručný a pozáručný servis s prístupom dostatočnému sortimentu náhradných dielov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte

kontaktovať !!!

tel: +421 905 967 402

mail: info@barracudaslovakia.sk 

S úctou

Team BARRACUDA Slovakia spol. s r.o.

Barracudaslovakia.sk